top of page

Jaunumi

65386874_646779395835641_281998426708849

Esam apkopojuši, mūsuprāt, svarīgāko informāciju jums - festivāla apmeklētājiem

1. Pāvilostas mols tiek rekonstruēts, tādēļ ieeja festivāla norises vietā ir pie viesu nama "Āķagals"(Dzintaru iela 3);
2. Automašīnas varēs novietot visu ielu malās, kur nav uzstādītas aizlieguma zīmes, kā arī jebkurā stāvlaukumā;
3. Telšu vietas paredzētas Kalna ielas stāvlaukumā, kā arī stāvlaukumā pie norādes uz Pāvilostas stadionu;
4. Par gardu maltīti visa festivāla garumā parūpēsies kaimiņu pilsētas Liepājas pārstāvji - bistro "Trīs sivēni";
5. Vēlamies atgādināt, ka festivāla zonā lietussargus ienest nedrīkst, lūdzam izmantot citus aizsarglīdzekļus; 
6. Jauniešiem no 15 gadiem un pieaugušajiem biļetes iepriekšpārdošanā - 10 EUR, festivāla dienā -15 EUR

7. Bērniem no 8 gadiem līdz 14 gadiem (ieskaitot) biļetes cena 7 EUR (līdzi jāņem jebkurš vecumu un identitāti apliecinošs dokuments - skolēnu apliecība, pase, ID karte u.t.t.)

8. Festivāla pašiem mazākajiem apmeklētājiem (bērniem līdz 7 gadu vecumam ieskaitot) ieeja bezmaksas; 
9. Festivāla biļešu kase atradīsies Dzintaru ielas galā;
10. Biļetes uz festivālu var iegādāties arī Pāvilostas tūrisma centrā.

 

Aicinām amatniekus pieteikties amatnieku tirdziņam! Tirgoties gribētājiem zvanīt - Marita Horna- 29226526.

 

 

Par Pāvilostu
 
Pāvilosta ir kā maģiska robeža starp cilvēku radīto, kontrolēto pasauli un dabas pirmatnējo spēku, īstu un patiesu, tieši tādēļ šo vietu ir iecienījuši cilvēki, kuri meklē patiesas emocijas, mieru un klusumu. 
Ejot pa smilšaino pludmali, draiskais vējš sapinās matos, sāļais jūras gaiss piepilda plaušas ar reibinoši daudz skābekļa un Tu pēkšņi saproti, ka Tava sirds sāk pukstēt viļņu šalku ritmā. Šīs sajūtas ir tik tīras, vienkāršas un spēcīgas, ka gribas tās piedzīvot atkal un atkal. 
Pāvilosta ir kā kartupelis, vārīts ar visu mizu, biezpiens ar lociņiem un siļķe, tas nav itkā daudz, bet tīrs un patiess it visā.
Pāvilostā katrs var atrast savu veidu, kā pieslēgties dabas veidotajai simfonijai, kļūstot no klausītāja par kādu no māksliniekiem. Vieniem tas ir adrenalīns, kas rodas, dodoties ar vējdēli rokās, spēkoties ar jūru, citam lielākais prieks ir pašu noķertā zivs, bet romantiskāk noskaņotie dodas siltās jūlija nakts peldēs, kur zvaigžņotā nakts glabā viņu divvientulības noslēpumus.
Pāvilosta savus ciemiņus neatstāj vienaldzīgus, tā ir kā kārtīga kurzemniece- nedaudz lepna, nedaudz spītīga un neatkārtojama.

Festivāls Zaļais Stars jau jūlijā

 

Jau trešo gadu Pāvilostā notiks mūzikas un mākslas festivāls „Zaļais stars”, kura atklāšana ir paredzēta ar īpašu nakts koncertu Sakaslejas baznīcas dārzā 22. jūlijā. 
Pēc sajūtu pārpilnā nakts koncerta nākamajā dienā, 23. jūlijā, paredzēts grandiozs koncerts Pāvilostas pludmalē, kurā uz skatuves kāps pats Uldis Marhilevičs ar saviem draugiem.  
Papildus mūzikas baudīšanai, festivāla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, tai skaitā, radošajās darbnīcās, dažādās aktrakcijās gan bērniem, gan pieaugušajiem, iegādāties amatnieku un mājražotāju atvestos labumu u.c.

bottom of page